Підприємство «Ганг» засноване в 1993 р. На початку квітня 1997 року компанією було придбано виробничі приміщення у вигляді цеху з прилеглою територією. Була закуплена партія обладнання з виробництва тротуарної плитки та покрівельної черепиці. До кінця 1997 року компанія вийшла на максимальний обсяг виробництва вищевказаної продукції. До 2003 року компанія мала найбільші в регіоні виробничі потужності з випуску тротуарної плитки.

До кінця 2003 року на ринку назріла необхідність в якісній вібропресованій тротуарній плитці, через ​​постійно зростаючі темпи будівництва. Спираючись на ці факти, керівництво підприємства вирішило провести повну заміну методу виробництва з вібролиття (застарілої технології) на вібропресовання.

Для реалізації наміченого плану було придбано виробниче обладнання провідних німецьких фірм Masa, Vibro-block, Zenith, для установки якого були збудовані окремі цехи. Продуктивність лінії Masa Record 9000 V (виготовляє тротуарну плитку) в зміну складає більше 1000 м². Продуктивність лінії Vibro – Block Typ HP 500/100 (виготовляє тротуарні плити) в зміну складає до 300 м². Машини Zenith 938 і Zenith 938 – UM виготовляють стінові блоки і садові елементи та мають продуктивність 5000 – 6000 елементів в зміну.

Наявність у компанії кваліфікованого персоналу, який пропрацював у будівельній галузі більше 25 років і розвиненої налагодженої інфраструктури, сприяє виробництву якісної продукції і наданню повного циклу послуг з благоустрою.

Види діяльності

Наші сертифікати